TC CARGO SP. Z O.O. SP.K.

Adres:

Ul. Unii Lubelskiej 3
61-249 Poznań

Telefon: +48 61 875 60 2

NIP: 7822591410

KRS 0000577741
REGON 362584354

Dziękujemy również za przesłanie nam swoich uwag. Jest to dla nas cenne źródło informacji pozwalające poprawić działanie naszej firmy. Wszystkie Twoje uwagi motywują nas aby stworzyć jeszcze lepszą usługę, dziękujemy.
Bez Ciebie nasz rozwój jest nie możliwy.

NASZ ZESPÓŁ

Bartek Frankowski
Dyspozytor
b.frankowski@tc-cargo.eu

Bartosz Michalak
Dyspozytor
b.michalak@tc-cargo.eu

Tomasz Zwierzchowski
Dyspozytor
t.zwierzchowski@tc-cargo.eu

Łukasz Nogajewski
Dyspozytor
l.nogajewski@tc-cargo.eu

Marcin Frankowski
Spedytor
m.frankowski@tc-cargo.eu

Michał Szymański
Spedytor
michal.szymanski@tc-cargo.eu

Izabella Kostencka
Specjalista ds. HR
i.kopaczewska@tc-cargo.eu

Monika Gryska
Specjalista ds. rozliczeń
m.gryska@tc-cargo.eu

Kinga Biadasz
Specjalista ds. windykacji
k.biadasz@tc-cargo.eu